OFK Mionica 85 polusezonu završila na drugom mjestu

Remijem protiv Brke 1948 u gostima (1:1), OFK Mionica 85 je prvi dio sezone u 3. Ligi TK Sjever okončala na drugom mjestu, dva boda manje od prvoplasirane ekipe Ograđenovca.

U Brku su Mioničani otišli po sva tri boda. Almir Hećimović je izveo ofanzivan sastav i od početka tražio presing i brz protok lopte, što je dalo rezultat u ranim momentima meča kada je nakon jedne gužve u šesnaestercu domaći igrač postigao autogol. Mionica je i nakon postignutog pogotka nastavila napadati, ali nije uspjela uduplati vodstvo. Neprecizni su bili Krajnović, Rabić, Gibić, Begović. U samom finišu prvog poluvremena, domaći su jednom dugom loptom iskoristili nepažnju odbrane Mionice i praktično iz prve prilike utakmicu vratili na početak. S neriješenim rezultatom se i otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu su se nastavili napadi, ali i promašaji Mioničana. Većinski se igralo na polovici domaćih – Mioničani su prijetili ponajviše preko Krajnovića i Rabića, ali rezultat je ostao nepromijenjen. Mionica je do gola pokušavala doći na sve moguće načine, ali ni slobodni udarci, ni korneri, ni udarci unutar i izvan šesnaesterca nisu urodili plodom, te je ostalo 1:1.

Ovim remijem OFK Mionica 85 je lidersku poziciju prepustila Ograđenovcu koji je slavio protiv Rahićkih Ljiljana i tako preuzeo prvo mjesto na tabeli. Gledajući učinkovitost, Mioničani su i dalje ubjedljivo najbolji tim lige, sa učinkom +21. Usporedbe radi, Ograđenovac je na +7. Mioničani su također ekipa koja je postigla najveći broj golova (28) i primila najmanji broj golova (7) u prvom dijelu prvenstva.