OFK Mionica 85 poražena minimalnim rezultatom u Mujkićima

U prvom kolu 3. Lige TK – Sjever za sezonu 2017/18 OFK Mionica 85 poražena je od Slobode u Mujkićima minimalnim rezultatom (1:0).

Bila je to utakmica u kojoj je ponajviše vodeću ulogu na terenu imao glavni sudac koji je sa svojim pomoćnicima krojio sudbinu dvaju momčadi u kojoj je na kraju deblji kraj očekivano izvukao gost. Ruku na srce, Mioničani danas nisu odigrali dobru utakmicu, ali teško je se oteti dojmu da se moglo doći do pozitivnog rezultata da su suci kvalitetno radili svoj posao.

Mioničani su utakmicu u Mujkićima ponovo otvorili loše. Istina, domaćin je postigao sretan gol, ali da se utakmica otvorila čvršće i kvalitetnije, do toga sigurno ne bi došlo. Jedan igrač domaćina izveo je slobodan udarac sa 20-ak metara, lopta je zakačila jednog igrača Mionice u živom zidu i nesretno završila u mreži Selimovića. Nakon toga su izabranici Aziza Hećimovića zaigrali malo bolje, ali do kraja prvog poluvremena odlične šanse nisu iskoristili Aličković i Golać.

Drugo poluvrijeme su Mioničani otvorili s više želje – zbili su sredinu i forsirali krila pokušavajući doći do izjednačenja, ali čak i kada bi se ukazala mogućnost za nekom dobrom prilikom, suci su lukavo prekidali akcije, svirali ofsajde i ignorisali očigledne simulacije domaćina. Štaviše, nekoliko vrlo oštrih startova na igrače Mionice prošlo je nekažnjeno, pa je u konačnici bilo vrlo teško doći do gola. Ipak, jednu dobru priliku do kraja nije iskoristio danas indisponirani Aličković, dok su i domaćini promašili nekoliko dobrih šansi. Na kraju je ostalo 1:0, a Mioničani su teren napustili izrevoltirani i nezadovoljni kako svojom igrom, tako i današnjim suđenjem.

U narednom kolu OFK Mionica 85 će igrati protiv Brke 1948 na svom terenu, te se očekuje da zabilježe prvu ovosezonsku pobjedu.